Aktuality

12.06.2024, 15:46Křest sbírky poezie Zuzany Vajnerové Cerovské
13. 06.Zahrádkáři zahrádkářům
12. 06.Tvořivý knihovníček
12. 06.Origami s Markétou
12. 06.Tvořivé dopoledne pro všechny
13. 06.Apalucha v knihovně – Indiánské léto
17. 06. 19. 06. 20. 06.Origami s Markétou
19. 06.Tvořivé dopoledne pro všechny
20. 06.Mezinárodní den jógy s Petrou
21. 06.Origami s Markétou
26. 06.Tvorba prázdninového deníku
27. 06.Tvořivé dopoledne pro všechny
27. 06.DobrovolnictvíŠkolení na PCNávod audiohnihy a e-knihyStahování e-audioknihNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testNabídka vypracování rešeršíOdprodej knihCertifikát ATIC


sporoviště

Sportovní areál v Bezručově ulici
bezrucova Tento areál je majetkem města Chodova a je spravován sportovním klubem BVC Chodov. Využít zde můžete beachvolejbalové kurty, minigolf, hřiště na minikopanou, inline dráhu o délce 333 metrů, dvě hřiště na pétanque a dětské hřiště. K dispozici jsou toalety, sprchy
a občerstvení. Součástí areálu je
i multifunkční sportovní hala, která byla vystavěna v roce 2012. Hala je určená především pro míčové sporty, jako je volejbal, házená nebo basketbal. Její prostor ale využívají třeba i hráči badmintonu. Halu používají jak žáci základních škol, tak i sportovní oddíly
a široká veřejnost.

Sportareal in der Bezručova Straße Das Gelände ist im Besitz der Stadt Chodov und wird vom Sportverein BVC Chodov verwaltet. Für die Gäste stehen Beachvolleyball-Anlagen, Minigolf, ein Mini-Fußballplatz, ein Weg für Inline-Skates mit 333 m Länge, 2 Petanque- Plätze und ein Kinderspielplatz zur Verfügung. Weiter können Sie WC-Anlagen, Duschen und einen Kiosk mit Erfrischungen nutzen.

Sportovní areál ve Smetanově ulici
smetanova Jedná se o oplocený areál se vchody
ze Smetanovy ulice, Hlavní ulice a přes areál DDM. Využít zde můžete beachvolejbalový kurt, hřiště na kopanou, házenou, odbíjenou, košíkovou, nohejbal, badminton, bruslení, stolní tenis, sportovní dráhy a sektory, dětské hřiště.

Sportareal in der Smetanova Straße Das Gelände ist umzäunt und kann von den Straßen Smetanova, Hlavní und über das Gelände Jugendzentrum betreten werden. Sie können hier Beachvolleyball, Fußball, Handball, Völkerball, Basketball, Fußballtennis, Badminton oder Tischtennis spielen und finden hier weiter Wege für das Skaten, Laufbahnen für Leichtathletik und einen Kinderspielplatz.

Areál Klubu olympioniků v Husově ulici
sak Areál Klubu olympioniků se pyšní dráhou
s umělým povrchem a řadou sektorů pro atletické disciplíny. V tomto areálu sídlí Školní atletický klub Chodov, který má dlouholetou historii. Historie atletiky
v Chodově začíná už od roku 1945. ŠAK Chodov je pořadatelem mnoha sportovních akcí, i nadregionálního charakteru. Jeho členové a odchovanci jsou mistry ČR a reprezentanty ČR.
Areál nabízí: sektory pro atletiku (běžecká dráha, skok do dálky/výšky/o tyči, hod oštěpem/diskem, vrh koulí), víceúčelové hřiště (házená, malá kopaná, basket, dobíjená), dětské hřiště, stolní tenis, šatny, sociální zařízení.

Sportgelände des Vereins „Klub olympioniků“ (Klub der Olympia-Teilnehmer) in der Husova Straße Das Sportareal des Vereins Klub der Olympia-Teilnehmer (Klub olympioniků) verfügt über komplett ausgestattetes Leichtathletik-Stadion. Der Verein ŠAK Chodov veranstaltet viele Wettbewerbe, die von überregionaler Bedeutung sind. Unter den Mitgliedern findet man viele Landesmeister und Repräsentanten der Tschechischen Republik.

Multifunkční hřiště Stará Chodovská
stará chodovská Oplocené hřiště s umělým povrchem vybudovala chodovská radnice za přispění dotace. Zahrát si zde můžete basketbal, volejbal, malou kopanou, tenis, florbal.

Mehrzweck-Sportplatz Stará Chodovská Der umzäunte Sportplatz mit Kunstoberfläche wurde vom Stadtamt und mit Hilfe von Zuschüssen erbaut. Sie können hier Basketball, Volleyball, Fußball, Tennis und Florball spielen.

Pumptrack u Bílé vody
Pumptrack Provoz pumptracku byl slavnostně zahájen 2. června 2018. Využití pro kola, skateboardy, longboardy, inline brusle a koloběžky.

Workout hřiště
Workoutové hřiště najdete v ulici U Porcelánky.

aktualizováno 17.7.2018