Aktuality

24.02.2024, 13:20Americký sen
21. 02.Workshop
22. 02.Literární párty Českého rozhlasu s Antonínem Mazáčem
29. 02.Origami s Markétou
každou středuBřezen měsíc čtenářů
04. 03. - 31.03.Akademie volného času
20. 03.Tvořivý knihovníček
04. 03.Origami s Markétou
06. 03.Tvořivé odpoledne pro všechny
07. 03.Divadelní představení
08. 03.Týden mozku a tréninku paměti
11. 03. - 15.03.Pochod pro mozek
12. 03.Rodokmen
13. 03.Origami s Markétou
13. 03.14. 03.Herní klub
14. 03.Tvořivé odpoledne pro všechny
14. 03.Tvořivý knihovníček
18. 03.Zpívánky
19. 03.Science Café
20. 03.Origami s Markétou
20. 03.Tvořivé odpoledne pro všechny
21. 03.Za úplným zatměním Slunce do Číny
27. 03.Origami s Markétou
27. 03.Bookstart
28. 03.Velikonoční Green Swap
28. 03.Zahájení Semínkovny
28. 03.Zdobení kraslic
28. 03.Výroba hnízda z ovčí vlny
28. 03.Tvořivé odpoledne pro všechny
28. 03.DobrovolnictvíŠkolení na PCNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


sporoviště

Sportovní areál v Bezručově ulici
bezrucova Tento areál je majetkem města Chodova a je spravován sportovním klubem BVC Chodov. Využít zde můžete beachvolejbalové kurty, minigolf, hřiště na minikopanou, inline dráhu o délce 333 metrů, dvě hřiště na pétanque a dětské hřiště. K dispozici jsou toalety, sprchy
a občerstvení. Součástí areálu je
i multifunkční sportovní hala, která byla vystavěna v roce 2012. Hala je určená především pro míčové sporty, jako je volejbal, házená nebo basketbal. Její prostor ale využívají třeba i hráči badmintonu. Halu používají jak žáci základních škol, tak i sportovní oddíly
a široká veřejnost.

Sportareal in der Bezručova Straße Das Gelände ist im Besitz der Stadt Chodov und wird vom Sportverein BVC Chodov verwaltet. Für die Gäste stehen Beachvolleyball-Anlagen, Minigolf, ein Mini-Fußballplatz, ein Weg für Inline-Skates mit 333 m Länge, 2 Petanque- Plätze und ein Kinderspielplatz zur Verfügung. Weiter können Sie WC-Anlagen, Duschen und einen Kiosk mit Erfrischungen nutzen.

Sportovní areál ve Smetanově ulici
smetanova Jedná se o oplocený areál se vchody
ze Smetanovy ulice, Hlavní ulice a přes areál DDM. Využít zde můžete beachvolejbalový kurt, hřiště na kopanou, házenou, odbíjenou, košíkovou, nohejbal, badminton, bruslení, stolní tenis, sportovní dráhy a sektory, dětské hřiště.

Sportareal in der Smetanova Straße Das Gelände ist umzäunt und kann von den Straßen Smetanova, Hlavní und über das Gelände Jugendzentrum betreten werden. Sie können hier Beachvolleyball, Fußball, Handball, Völkerball, Basketball, Fußballtennis, Badminton oder Tischtennis spielen und finden hier weiter Wege für das Skaten, Laufbahnen für Leichtathletik und einen Kinderspielplatz.

Areál Klubu olympioniků v Husově ulici
sak Areál Klubu olympioniků se pyšní dráhou
s umělým povrchem a řadou sektorů pro atletické disciplíny. V tomto areálu sídlí Školní atletický klub Chodov, který má dlouholetou historii. Historie atletiky
v Chodově začíná už od roku 1945. ŠAK Chodov je pořadatelem mnoha sportovních akcí, i nadregionálního charakteru. Jeho členové a odchovanci jsou mistry ČR a reprezentanty ČR.
Areál nabízí: sektory pro atletiku (běžecká dráha, skok do dálky/výšky/o tyči, hod oštěpem/diskem, vrh koulí), víceúčelové hřiště (házená, malá kopaná, basket, dobíjená), dětské hřiště, stolní tenis, šatny, sociální zařízení.

Sportgelände des Vereins „Klub olympioniků“ (Klub der Olympia-Teilnehmer) in der Husova Straße Das Sportareal des Vereins Klub der Olympia-Teilnehmer (Klub olympioniků) verfügt über komplett ausgestattetes Leichtathletik-Stadion. Der Verein ŠAK Chodov veranstaltet viele Wettbewerbe, die von überregionaler Bedeutung sind. Unter den Mitgliedern findet man viele Landesmeister und Repräsentanten der Tschechischen Republik.

Multifunkční hřiště Stará Chodovská
stará chodovská Oplocené hřiště s umělým povrchem vybudovala chodovská radnice za přispění dotace. Zahrát si zde můžete basketbal, volejbal, malou kopanou, tenis, florbal.

Mehrzweck-Sportplatz Stará Chodovská Der umzäunte Sportplatz mit Kunstoberfläche wurde vom Stadtamt und mit Hilfe von Zuschüssen erbaut. Sie können hier Basketball, Volleyball, Fußball, Tennis und Florball spielen.

Pumptrack u Bílé vody
Pumptrack Provoz pumptracku byl slavnostně zahájen 2. června 2018. Využití pro kola, skateboardy, longboardy, inline brusle a koloběžky.

Workout hřiště
Workoutové hřiště najdete v ulici U Porcelánky.

aktualizováno 17.7.2018