Aktuality

27.01.2023, 18:02


Čtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listJazz v podkroví
09. 02.Akademie volného času
14. 03.Školení na PCOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


Aktuální informace, akce

Aktuální informace a akce
ÚNOR
Jazz v podkroví 09.02. 18:00 Swingující básník Josef Kainar
Básník Josef Kainar hrál swing za mladých let jako profesionální kytarista - a po celý život psal české texty k zahraničním evergreenům. V jazzovém rytmu i sám zhudebnil některé své básně. V repertoáru je měl orchestr jeho kamaráda Gustava Broma i další kapely. Ty, co zlidověly, se u táboráků zpívají dodnes. Písně s texty Josefa Kainara si připomeneme ve čtvrtek 9. února 2023 od 18 hodin v podkrovní klubovně městské knihovny. Vstup volný.
Akademie volného času 14.03. Poznejte kouzlo současného umění
Téma: dějiny umění, přednášející: Barbora Šmudlová. Místo konání: podkroví městské knihovny. Začátek semestru 14.3.2023, počet lekcí 10 + 1. Počet míst 15, cena celého semestru 300 Kč. Odevzdání přihlášky a kurzovného do 7.3.2023. Pro více informací či zapsání do kurzu navštivte dospělé oddělení Městské knihovny Chodov.
Školení na PC
Nabízíme individuální školení základů na PC, notebooku a mobilním telefonu. Taje internetu. Založení a užívání e-mailu, sociální sítě, e-shopy, mapy.... Vše klik za klikem. Školení probíhá v dopoledních hodinách. Zájemci se mohou hlásit u paní Urbanové na dospělém oddělení městské knihovny nebo na telefonu 352 352 256.
SLUŽBY KNIHOVNY
Půjčte si e-knihu, v odkazu se dozvíte, jak na to :-)
www: Video návod na půjčení e-knihy
Jak si prodloužit a zarezervovat knihy
www: Video návod na prodloužení a rezervaci knih
Městská knihovna Chodov po celý rok nabízí službu nejen pro seniory
Základy obsluhy počítače, nebo přímo vašeho notebooku a zasvětíme vás do tajů internetu. Zájemci se mohou hlásit v knihovně osobně, nebo na tel. č: 352 352 256 u paní Urbanové.