Aktuality

30.09.2020, 18:50


Kouzlo studené vody - otužování dětí a mládežeJazz v podkrovíHerní klubVýtvarné dílničkyOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba knihkupectví od 11.5.2020Návod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATICCertifikát Český systém kvality služeb


Aktuální informace, akce

Aktuální informace a akce
ZÁŘÍ 2020
10. 9. 16:00 Herní klub - Přines si svou knihu aneb Hra pro celou rodinu
Můžete si zahrát deskové a stolní hry nebo procvičit svůj postřeh a znalosti v zábavných kvízech a hrách. Pro veřejnost. Vstup zdarma.
16. 9. 15:00 - 17:00 Výtvarná dílnička - Zábavné pokusy pro děti 1.
Vyrábění dekorací a doplňků z různých materiálů pro děti i dospělé. Pro veřejnost. Vstup zdarma.
23. 9. od 18:00 Kouzlo studené vody - otužování dětí a mládeže
Otužování je pro každého, kdo si chce vylepšit své zdraví, nastartovat imunitu, spustit samouzdravovací schopnost svého těla a snížit úroveň stresu. Pokud se zajímáte o způsoby, jak si zlepšit své zdraví, imunitu a kvalitu života, jste srdečně zváni na naší přednášku. Karlovarský otužilecký spolek zimního plavání.
24. 9. 16:00 Herní klub - Pohádkový kvíz pro děti
Můžete si zahrát deskové a stolní hry nebo procvičit svůj postřeh a znalosti v zábavných kvízech a hrách. Pro veřejnost. Vstup zdarma.
24. 9. 18:00 Jazz v podkroví
V prvním podvečeru třetího ročníku setkávání s hudbou, která se narodila počátkem minulého století, nás hudební ukázky provedou cestou, po které šel vývoj jazzové klavírní hry. Od ragtime přes harlemský stride piano styl, swing, boogie-woogie až k moderním jazzovým baladám bopu a cool jazzu. Průvodcovskou štafetu si budou předávat Scott Joplin, Jelly Roll Morton, Fats Waller, Willie Lion Smith, Teddy Willson, Count Basie, Silvan Zingg, Erroll Garner. Ale také Jaroslav Kos, Jarka Šilhavá a Karel Růžička. Na další hudební posezení ve čtvrtek 24. září 2020 od 18 hodin zve Městská knihovna & Jazz klub Chodov!
30. 9. 15:00 - 17:00 Výtvarná dílnička - Zábavné pokusy pro děti 2.
Vyrábění dekorací a doplňků z různých materiálů pro děti i dospělé. Pro veřejnost. Vstup zdarma.
Půjčte si e-knihu, v odkazu se dozvíte, jak na to :-)
www: Video návod na půjčení e-knihy
Jak si prodloužit a zarezervovat knihy
www: Video návod na prodloužení a rezervaci knih