Aktuality

26.09.2022, 16:10


Drahuščiny povídky
5. 10.Týden knihoven
3. - 9.10.Jazz v podkroví
13. 10.Školení na PCOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATICCertifikát Český systém kvality služeb


Aktuální informace, akce

Aktuální informace a akce
ŘÍJEN
Týden knihoven
První týden v říjnu se můžete těšit na miniškolení na PC, registraci nových čtenářů na rok zdarma nebo amnestii upomínek na všech odděleních.
Drahuščiny povídky 5.10. 17:00
Drahuščiny povídky 1. díl "Už bylo v Podkrušnohoří dost slz", Drahomíra Nemcová Jandová. Zveme Vás na humorné vyprávění příběhů ze života z Krušnohoří. Pro veřejnost. Vstup zdarma.
Jazz v podkroví 13.10. 18:00
V říjnovém setkání s jazzem se jako sólový nástroj bude ozývat především vibrafon. A s paličkami v rukou se u něj vystřídají Red Norvo, Lionel Hampton a jejich čeští kolegové Jan Hammer, Karel Velebný a František Sojka. Městská knihovna Chodov spolu s Jazzklubem Chodov srdečně zve všechny přátele swingu. Vstup volný!
Školení na PC
Nabízíme individuální školení základů na PC, notebooku a mobilním telefonu. Taje internetu. Založení a užívání e-mailu, sociální sítě, e-shopy, mapy.... Vše klik za klikem. Školení probíhá v dopoledních hodinách. Zájemci se mohou hlásit u paní Urbanové na dospělém oddělení městské knihovny nebo na telefonu 352 352 256.
SLUŽBY KNIHOVNY
Půjčte si e-knihu, v odkazu se dozvíte, jak na to :-)
www: Video návod na půjčení e-knihy
Jak si prodloužit a zarezervovat knihy
www: Video návod na prodloužení a rezervaci knih
Městská knihovna Chodov po celý rok nabízí službu nejen pro seniory
Základy obsluhy počítače, nebo přímo vašeho notebooku a zasvětíme vás do tajů internetu. Zájemci se mohou hlásit v knihovně osobně, nebo na tel. č: 352 352 256 u paní Urbanové.