Aktuality

24.03.2023, 02:19


Březen měsíc čtenářů
01. - 31.03.LiStOVáNí
16. 03.Turistou v Emirátech
29. 03.BOOKSTART
30. 03.Uprostřed na okraji
05. 04.Jazz v podkroví
13. 04.BOOKSTART
27. 04.Školení na PCČtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


Vyhlášení vítězů Pohlednicová soutěže a Prázdninového kamínku

publikováno: 3. 9. 2009
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

Letos už po několikáté Městská knihovna Chodov spolu s Infocentrem města Chodova pořádala během prázdnin „Pohlednicovou soutěž“ , které se mohli zúčastnit všichni malí i velcí cestovatelé, kteří poslali na adresu Infocentra pohled ze své prázdninové cesty. Zároveň poprvé probíhala i soutěž „O prázdninový kamínek“. Během prázdnin nám děti donášely kamínky, které je něčím zaujaly. Sešly se nám kamínky ze zahraničí, ale třeba i z okolí Chodova. Nebylo důležité odkud kamínek pochází, ale spíše to jak je zajímavý. Vyhlášení vítězů obou soutěží proběhlo 3. září 2009 na dětském oddělení Městské knihovny Chodov. V soutěži o Prázdninový kamínek byli odměněni tito účastníci:
Zuzana Telepovská, Daniel Kudža, Denisa Jará, Jiřina Trojanovičová, Jan Marček, Rudolf Netík,Mgr. Blanka Netíková.
Každý dostal Pamětní listinu, drobný dárek a knihu.

Vítězem pohlednicové soutěže se stali: Ondřej a Daniel Mlýnkovi, kteří obdrželi Voucher do kina, knihu a drobný dárek. Na druhém místě se umístila Petra Kotová, která získala voucher do pizzerie Corleone a knihu. Třetí místo, patří Jaroslavě Hanzlíčkové a bylo odměněno knihou Toulavá kamera. Ceny, jež do soutěží věnovalo nakladatelství Fragment, Kino Malá scéna Chodov a pizzerie Corleone, předávaly paní Věra Čalounová za Městskou knihovnu a paní Veronika Floriánová za Infocentrum Chodov.
Kamínky si mohou naši návštěvníci prohlédnout na dětském oddělení.