Aktuality

22.11.2017, 01:02


POZOR: Změna víkendové provozní dobyPřehled akcí - listopadČeskoslovenští letci v Royal Air ForceSpisovatelé do knihoven: Adam BorzičTipy knihkupectví na listopadHerní klub v listopaduVýtvarná dílna v listopaduPohádkohraní v listopaduPřehled akcí - prosinecTipy knihkupectví na prosinecPřednáška Morový rokPřednáška o VietnamuBurza knihČertovské řáděníVánoční nadílkaCvrčkohrátkyVýtvarná dílna v prosinciPohádkohraní v prosinciHerní klub v prosinciNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATICCertifikát Český systém kvality služeb


Vyhlášení vítězů Halloweenské soutěže

publikováno: 19. 11. 2009
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

Ve čtvrtek 19. listopadu se na dětském oddělení Městské knihovny Chodov konalo slavnostní vyhlášení vítězů soutěže „ Halloween v knihovně“. Soutěžní výrobky jsme v knihovně přijímali v měsíci říjnu, každému bylo přiděleno číslo a byly vystaveny na dětském oddělení. Tady měli návštěvníci do 13. listopadu možnost hlasovat pro výrobek, který se jim líbí.

Paní knihovnice Věra Čalounová následně všechny hlasy sečetla a podle jejich počtu určila pořadí soutěžících. Protože všechny výrobky byly opravdu povedené, byla udělena dvě první místa a to Janu Schreiberovi a dětem ze ŠD praktické a speciální školy v Chodově.
O druhé místo se dělí Ondra Slavík a Jana Fialová. Na třetím místě se umístily Nikola Exnerová, Káťa Eliášová a Eliška Vrbová. Všichni vítězové obdrželi Halloweenský diplom se sladkou odměnou a knihu dle vlastního výběru. Všichni ostatní, kteří se soutěže zúčastnili, dostali na památku Halloweenský pamětní list se sladkou odměnou. Diplomy a pamětní listy připravila paní knihovnice Věra Čalounová a knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Fragment.