Aktuality

24.03.2023, 02:13


Březen měsíc čtenářů
01. - 31.03.LiStOVáNí
16. 03.Turistou v Emirátech
29. 03.BOOKSTART
30. 03.Uprostřed na okraji
05. 04.Jazz v podkroví
13. 04.BOOKSTART
27. 04.Školení na PCČtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


Vyhlášení vítězů Halloweenské soutěže

publikováno: 19. 11. 2009
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

Ve čtvrtek 19. listopadu se na dětském oddělení Městské knihovny Chodov konalo slavnostní vyhlášení vítězů soutěže „ Halloween v knihovně“. Soutěžní výrobky jsme v knihovně přijímali v měsíci říjnu, každému bylo přiděleno číslo a byly vystaveny na dětském oddělení. Tady měli návštěvníci do 13. listopadu možnost hlasovat pro výrobek, který se jim líbí.

Paní knihovnice Věra Čalounová následně všechny hlasy sečetla a podle jejich počtu určila pořadí soutěžících. Protože všechny výrobky byly opravdu povedené, byla udělena dvě první místa a to Janu Schreiberovi a dětem ze ŠD praktické a speciální školy v Chodově.
O druhé místo se dělí Ondra Slavík a Jana Fialová. Na třetím místě se umístily Nikola Exnerová, Káťa Eliášová a Eliška Vrbová. Všichni vítězové obdrželi Halloweenský diplom se sladkou odměnou a knihu dle vlastního výběru. Všichni ostatní, kteří se soutěže zúčastnili, dostali na památku Halloweenský pamětní list se sladkou odměnou. Diplomy a pamětní listy připravila paní knihovnice Věra Čalounová a knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Fragment.