Aktuality

19.10.2021, 11:16


Literární soutěžBurza knihJazz v podkrovíOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATICCertifikát Český systém kvality služeb


Olga ze šuplíku vytáhla fotografie

publikováno: 07. 03. 2011
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

clanekTento týden byla na dětském oddělení zahájena výstava fotografií, jejichž autorkou je patnáctiletá Olga Moiseeva. Svá díla vystavuje v rámci výstavy Moje chvilka slávy aneb obrázky ze šuplíku. Vernisáže, jíž byla výstava zahájena se kromě Olgy, její rodiny a přátel zúčastnil i pan starosta Ing. Josef Hora. Nechybělo ani hudební vystoupení žáků Základní umělecké školy v Chodově. Během něho zazpívaly Kateřina Vodáková a Veronika Knedlová, na kytaru zahrála Klára Strejcová, rozvernou náladu navodil svou hrou na akordeon Jan Kapr a vystoupení zakončily Darja a Valerie Moiseeva skladbou Výborná nálada, kterou Darja sama složila.
Tradičnímu rozhovoru se Olga vyhnula tím, že se představila sama. „Kromě fotografování jsem se věnovala například plavání, atletice, hrála jsem na flétnu, ale fotografování mě zaujalo nejvíc. Kromě toho mě baví jazyky, proto také navštěvuji základní jazykovou školu. K mým dalším koníčkům patří i cestování, což sami poznáte i z fotografií. Těší mě, že jste přijali mé pozvání a uvítám i vaše poznámky či postřehy k vystaveným fotografiím,“ zakončila své představování Olga. Překvapené návštěvníky pak poprosila o společné foto.

clanek