Aktuality

24.03.2023, 02:29


Březen měsíc čtenářů
01. - 31.03.LiStOVáNí
16. 03.Turistou v Emirátech
29. 03.BOOKSTART
30. 03.Uprostřed na okraji
05. 04.Jazz v podkroví
13. 04.BOOKSTART
27. 04.Školení na PCČtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


Chodov má nové čtenářské rytíře.

publikováno: 24. 05. 2011
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

clanek„Myslím si, že i po letech si vzpomenete na paní učitelku z první třídy, která vás naučila číst a vy jste tak získali možnost sami objevovat prostřednictvím knih dobrodružství, zábavu i poučení,“ dodala paní ředitelka po bouřlivém potlesku, který děti věnovaly svým třídním učitelkám. Pak už rytířka Knihomila volala jednotlivá „čtenářská pážata“, která pan starosta pasoval na čtenáře knihovny. Paní ředitelka jim předala průkazku do knihovny a pasovací listinu. „Už se těším, až si budu chodit půjčovat knihy. To jsem rád, že už mám svojí průkazku a nemusím si půjčovat knížky se ségrou“ozývalo se mezi dětmi. Každý nový čtenář se pod dohledem princezny podepsal na Pasovací listinu. Ta bude vystavena na dětském oddělení chodovské knihovny. Nové čtenáře pak jeden z rytířů doprovodil na dětské oddělení, kde si mohli vypůjčit knihu a dostali rovněž balíček s časopisy a sladkostmi.
„Pasování se nám moc líbilo“, loučily se děti i paní učitelky. „Doufáme, že se děti, které jsme dnes pasovali, připojí k našim pravidelným čtenářům a budou se u nás v knihovně cítit jako doma“, shodli se pracovníci chodovské knihovny.

clanekclanek