Aktuality

24.03.2023, 01:58


Březen měsíc čtenářů
01. - 31.03.LiStOVáNí
16. 03.Turistou v Emirátech
29. 03.BOOKSTART
30. 03.Uprostřed na okraji
05. 04.Jazz v podkroví
13. 04.BOOKSTART
27. 04.Školení na PCČtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


S koncem srpna se vrátilo nejen léto, ale i Večerníčky

publikováno: 29.08.2011
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

clanekV parku za chodovskou knihovnou, nejen na děti, tentokrát čekaly Krkonošské pohádky, Hurvínek, víla Amálka nebo třeba Vodnické pohádky. Tečkou za letošními Večerníčky byly páteční Příběhy včelích medvídků. O tom, že pohádky mají rádi děti i dospělí svědčilo i to, kolik z nich každý podvečer zašlo do parku místo k vodě. „Večerníček se nám moc líbil, už se těšíme na další“, tak se každý večer loučily děti s knihovníky, kteří pro ně Večerníčky připravili.
„Děti byly skvělé, těšilo nás, že se jim Večerníčky líbí, ale i to, že nám pokaždé pomohly s přípravou a i s úklidem. Je příjemné vidět, jak to chytlo,“ shodli se knihovníci. Ale děti nepomáhaly pouze s přípravou, některé z nich si společně s knihovníky zahrály v Příhodách včelích medvídků. A šlo jim to opravdu skvěle. Vždyť kdo by se nechtěl na chvíli proměnit v pohádkovou postavu. A v pohádce se chodovské děti mohou ocitnout ještě ve středu 31. srpna. Chodovská knihovna pro ně v parku za knihovnou chystá „Pohádkové rozloučení s prázdninami“.

clanek