Aktuality

19.10.2021, 11:50


Literární soutěžBurza knihJazz v podkrovíOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATICCertifikát Český systém kvality služeb


Vyřazené knihy našly nový domov

publikováno: 06. 09. 2011
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

clanekclanekChodovská knihovna uspořádala tento týden burzu vyřazených knih. „ Na výběr bylo několik tisíc titulů v ceně od jedné do dvaceti korun za kus. Kromě toho jsme měli i velké množství knih a časopisů zdarma,“ popisuje průběh burzy knihovník Ladislav Trpálek, který burzu připravoval. Vzhledem k nepříznivému počasí se burza konala v čítárně chodovské knihovny, kde nebylo tolik prostoru a návštěvníci se tak museli doslova „prohrabávat“ hromadami knih, ale ani to je neodradilo od pátrání po knižních pokladech.
„To je skvělé, našel jsem tu knihy, které jsem četl jako kluk a teď už nejsou k sehnání“, radoval se jeden z návštěvníků. „Pro velký zájem uspořádáme Burzu knih letos ještě jednou, a to první týden v říjnu, kdy probíhá Týden knihoven“, vzkazuje všem milovníkům knih pan Trpálek.

clanek