Aktuality

19.10.2021, 11:46


Literární soutěžBurza knihJazz v podkrovíOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATICCertifikát Český systém kvality služeb


Děti si zahrály na muzikanty

publikováno: 12. 09. 2011
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

clanekO tom, že se dá hrát opravdu na všechno, se přesvědčily děti a maminky na Rodince nazvané „My jsme muzikanti“. Paní knihovnice Věra Čalounová si pro ně připravila nejen zajímavé povídání o hudebnících a hudebních nástrojích, ale i názorné ukázky. „Kromě tradičních hudebních nástrojů jako je bubínek nebo kytara si děti zahrály i na lžíce, vařečky nebo třeba pečící formu. Nemusím dodávat, že to mezi dětmi vyvolalo obrovské nadšení“, popsala průběh Rodinky paní knihovnice.
Po závěrečné pohádce O Budulínkovi, se děti pustily do vymalovávání omalovánek s muzikanty a hudebními nástroji. Hotové obrázky budou vystaveny do příští Rodinky na dětském oddělení.

clanekclanek