Aktuality

24.03.2023, 03:00


Březen měsíc čtenářů
01. - 31.03.LiStOVáNí
16. 03.Turistou v Emirátech
29. 03.BOOKSTART
30. 03.Uprostřed na okraji
05. 04.Jazz v podkroví
13. 04.BOOKSTART
27. 04.Školení na PCČtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


Říjnová burza knih

publikováno: 04. 10. 2011
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

clanekBurzou vyřazených knih zahájila chodovská knihovna letošní ročník celostátní akce Týden knihoven. „Na výběr bylo několik tisíc titulů v ceně od jedné do padesáti korun za kus. Kromě toho jsme měli i velké množství knih a časopisů zdarma,“ popisuje průběh burzy knihovník Ladislav Trpálek, který burzu připravoval. Burza se konala v čítárně chodovské knihovny. „Je tu bohužel trochu omezený prostor a návštěvníci se tak museli doslova „prohrabávat“ hromadami knih, ale ani to je neodradilo od pátrání po knižních pokladech“, dodal pan Trpálek.
„To je skvělé, našel jsem tu knihy, které jsem četl jako kluk a teď už nejsou k sehnání“, radoval se jeden z návštěvníků. „Další Burza knih se bude konat nejspíše příští rok v březnu“, vzkazuje všem milovníkům knih pan Trpálek.

clanek