Aktuality

20.01.2018, 15:04


POZOR: Změna víkendové provozní dobyTipy knihkupectví na ledenSpisovatelé do knihoven - Marek ŠindelkaVýtvarná a literární soutěž „Srdíčko pro Tebe“Výtvarná dílna v lednuPohádkohraní v lednuHerní klub v lednuPřednáška v lednuTipy knihkupectví na únorCvrčkohrátky v únoruSpisovatelé do knihoven - Martin ReinerCestovatelská přednáška v únoruPřednáška v únoruVýtvarná a literární soutěž „Velikonoční vajíčko“Maškarní karnevalPohádkohraní v únoruVýtvarná dílna v únoruHerní klub v únoruNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATICCertifikát Český systém kvality služeb


Říjnová burza knih

publikováno: 04. 10. 2011
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

clanekBurzou vyřazených knih zahájila chodovská knihovna letošní ročník celostátní akce Týden knihoven. „Na výběr bylo několik tisíc titulů v ceně od jedné do padesáti korun za kus. Kromě toho jsme měli i velké množství knih a časopisů zdarma,“ popisuje průběh burzy knihovník Ladislav Trpálek, který burzu připravoval. Burza se konala v čítárně chodovské knihovny. „Je tu bohužel trochu omezený prostor a návštěvníci se tak museli doslova „prohrabávat“ hromadami knih, ale ani to je neodradilo od pátrání po knižních pokladech“, dodal pan Trpálek.
„To je skvělé, našel jsem tu knihy, které jsem četl jako kluk a teď už nejsou k sehnání“, radoval se jeden z návštěvníků. „Další Burza knih se bude konat nejspíše příští rok v březnu“, vzkazuje všem milovníkům knih pan Trpálek.

clanek