Aktuality

24.03.2023, 01:00


Březen měsíc čtenářů
01. - 31.03.LiStOVáNí
16. 03.Turistou v Emirátech
29. 03.BOOKSTART
30. 03.Uprostřed na okraji
05. 04.Jazz v podkroví
13. 04.BOOKSTART
27. 04.Školení na PCČtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


Týden knihoven je v plném proudu

publikováno: 06. 10. 2011
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

clanekBěhem Týdne knihoven nezapomněla chodovská knihovna ani na děti. Jednou z akcí, které jsme pro ně připravili, byl i Večerníček. V pohádce o Hurvínkovi a Karkulákovi jsme se snažili dětem ukázat, jak je důležité čtení knížek a vyprávění, a že to může být i zábava. O tom, že se pohádky dětem líbily, svědčil i jejich smích během představení. „Mami, že tu můžeme ještě zůstat? Chceme si tu ještě chvíli pohrát“, přemlouvaly děti maminky po skončení představení. „Když se dětem nechce z knihovny domů, je to pro nás ta nejlepší pochvala,“shodují se knihovníci.
Mezi další akce, na které se děti mohou těšit, patří například Rodinka, Výtvarné dílničky, Rodinné dopoledne, Knižní hrátky nebo třeba Halloweenské strašení.

clanekclanek