Aktuality

24.03.2023, 01:32


Březen měsíc čtenářů
01. - 31.03.LiStOVáNí
16. 03.Turistou v Emirátech
29. 03.BOOKSTART
30. 03.Uprostřed na okraji
05. 04.Jazz v podkroví
13. 04.BOOKSTART
27. 04.Školení na PCČtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


Návštěvníky potěšilo setkání s hereckou legendou

publikováno: 26. 04. 2012
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

clanekclanekHostem chodovské knihovny byla v těchto dnech herečka Luba Skořepová. Návštěvníci, kteří si setkání s oblíbenou herečkou si nenechali ujít, zažili díky poutavému a vtipnému vyprávění opravdu nezapomenutelný podvečer. „Paní Skořepová začala své vyprávění vzpomínkou na své první pokusy o herectví. Pobavila nás historka o tom, že když chtěla před maminkou, babičkou, sousedkou a kozou recitovat, bylo jí hloupé předvádět se sama a tak uplácela své sourozence kostkou cukru, aby vystoupili s ní. Cukr jim pak prý, ale nedala,“ vzpomíná na setkání s herečkou paní knihovnice Věra Čalounová. Paní Skořepová vyprávěla nejen o svém životě, ale také o svých rolích nebo třeba o lidech, s nimiž spolupracovala při vydání knihy Tajnosti herecké a historky rozverné.

Na závěr besedy se paní Skořepová návštěvníkům nejen podepsala, ale připojila i malé kresbičky. „Setkání s paní Skořepovou byl nezapomenutelný zážitek, je skvělá a vůbec na svůj věk nevypadá“, shodli se návštěvníci. Co se týče věku, tak se paní Skořepová s návštěvníky během besedy dohodla, že se budou všichni tvářit, že jí je o dvacet let míň. Což vzhledem k její vitalitě rozhodně nebyl problém. Každopádně přejeme paní Lubě pevné zdraví a doufáme, že i nadále bude těšit fanoušky svým hereckým uměním.

clanek