Aktuality

30.09.2020, 19:55


Kouzlo studené vody - otužování dětí a mládežeJazz v podkrovíHerní klubVýtvarné dílničkyOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba knihkupectví od 11.5.2020Návod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATICCertifikát Český systém kvality služeb


Spojení poezie a jazzu návštěvníky nadchlo

publikováno: 25.02.2013
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

Básně Ivana Martina Jirouse, které představil pořad Poezie a jazz, přilákaly do Městské knihovny v Chodově nečekané množství zájemců. Výběr z rozsáhlého Jirousova básnického díla návštěvníkům představili herečka Lucie Domesová, dramaturg poeticko-jazzových večerů Dalibor Chum a Lev Havlíček. Čtení básní se střídalo s produkcí tria Jazz Apetit (Pavel Horych – kytara, Ondřej Horych – baskytara, Ivan Pelc – bicí), které si pro tuto příležitost připravilo i dvě úpravy skladeb Plastic People, s nimiž byl Jirous neodmyslitelně spjat.

Poezie a jazz je cyklus večerů, který se koná v karlovarském Film Café Drahomíra. Návštěvníci pořadů chodovské knihovny se mohou již nyní těšit na další poetický večer, který se bude konat v dubnu.

clanekclanekclanekclanek