Aktuality

24.03.2023, 01:14


Březen měsíc čtenářů
01. - 31.03.LiStOVáNí
16. 03.Turistou v Emirátech
29. 03.BOOKSTART
30. 03.Uprostřed na okraji
05. 04.Jazz v podkroví
13. 04.BOOKSTART
27. 04.Školení na PCČtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


Spojení poezie a jazzu návštěvníky nadchlo

publikováno: 25.02.2013
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

Básně Ivana Martina Jirouse, které představil pořad Poezie a jazz, přilákaly do Městské knihovny v Chodově nečekané množství zájemců. Výběr z rozsáhlého Jirousova básnického díla návštěvníkům představili herečka Lucie Domesová, dramaturg poeticko-jazzových večerů Dalibor Chum a Lev Havlíček. Čtení básní se střídalo s produkcí tria Jazz Apetit (Pavel Horych – kytara, Ondřej Horych – baskytara, Ivan Pelc – bicí), které si pro tuto příležitost připravilo i dvě úpravy skladeb Plastic People, s nimiž byl Jirous neodmyslitelně spjat.

Poezie a jazz je cyklus večerů, který se koná v karlovarském Film Café Drahomíra. Návštěvníci pořadů chodovské knihovny se mohou již nyní těšit na další poetický večer, který se bude konat v dubnu.

clanekclanekclanekclanek