Aktuality

24.03.2023, 01:19


Březen měsíc čtenářů
01. - 31.03.LiStOVáNí
16. 03.Turistou v Emirátech
29. 03.BOOKSTART
30. 03.Uprostřed na okraji
05. 04.Jazz v podkroví
13. 04.BOOKSTART
27. 04.Školení na PCČtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


Maškary obsadily knihovnu

publikováno: 26.02.2013
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

Únorový Maškarní rej, který se konal na dětském oddělení chodovské knihovny, navštívila spousta postaviček z filmů a pohádek. Klasiku zastupovala například Sněhurka, Nastěnka, víla, kouzelník, mušketýr nebo princezny k těm modernějším pak patřil želví ninja, pirátka, kovbojové nebo František z Kouzelné školky. Nechyběla ani různá zvířátka či krásné muchomůrky. Velká byla, ale i účast různých klaunů a šášů, kteří skvěle ladili ke knihovnicím, které tentokrát byly také za klauny. S dětmi společně tančily, hrály Zlatou bránu anebo dělaly vláček.

Na závěr reje byla vyhlášena Nejkrásnější maska, kterou při promenádě masek zvolili dospělí návštěvníci karnevalu. O tom, že všechny kostýmy byly krásné, svědčí i vyrovnaný počet hlasů, které masky získaly. O první místo se tak dělila Deniska v kostýmu klauna s pirátkou Karolínkou. Odměnu v podobě sladkosti a časopisů si však odnesly i děti, které neskončily mezi deseti nejkrásnějšími maskami.

clanekclanekclanek