Aktuality

24.03.2023, 01:58


Březen měsíc čtenářů
01. - 31.03.LiStOVáNí
16. 03.Turistou v Emirátech
29. 03.BOOKSTART
30. 03.Uprostřed na okraji
05. 04.Jazz v podkroví
13. 04.BOOKSTART
27. 04.Školení na PCČtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


Rodinka baví a učí děti už šest let

publikováno: 11.03.2014
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

Rodinka je akce, kterou pořádá chodovská knihovna pro rodiče či prarodiče s batolátky a předškoláky pravidelně první čtvrtek v měsíci. V březnu to je už šest let, kdy paní knihovnice Věra Čalounová přichystala první Rodinku. Inspirovala se podobnou akcí pro maminky na rodičovské dovolené pořádané v pražské městské knihovně. Od té doby připravujeme pravidelně každý měsíc nové téma, kdy se snažíme zábavnou formou seznamovat děti se světem. Témata jsou různá od zvířátek, přes roční období, pohádky, poznávání lidského těla až po barvy. Povídání je vždy doplněné pohádkou a vyráběním týkajícím se tématu.

Narozeniny jsme oslavili klasickou narozeninovou párty. Pro děti byla připravena spousta her, mohly si pinkat s balónky nebo třeba jenom pohrát v dětském koutku. Nechyběl samozřejmě ani narozeninový dort, na němž si děti po sfouknutí svíček pochutnaly. Na závěr pak vyráběly vlastní dortíky z papíru. Další Rodinka se koná 3. dubna a má název Jaro je tu!

clanekclanekclanekclanek