Aktuality

24.03.2023, 02:46


Březen měsíc čtenářů
01. - 31.03.LiStOVáNí
16. 03.Turistou v Emirátech
29. 03.BOOKSTART
30. 03.Uprostřed na okraji
05. 04.Jazz v podkroví
13. 04.BOOKSTART
27. 04.Školení na PCČtenářská výzva 2023Čtenářská výzva herní listOtevírací doba dospělé odděleníOtevírací doba dětské odděleníOtevírací doba knihkupectvíNávod - čtenářské konto 1Návod - čtenářské konto 2Informace o spotřebitelské poradně D-testČtenářské placky k prodeji v knihovně i infocentruNabídka vypracování rešeršíČtečky knih k zapůjčeníOdprodej knihCertifikát ATIC


Yvetta Simonová rozzářila chodovskou knihovnu

publikováno: 21.09.2016
autor: Za Městskou knihovnu Chodov Marie Valentová

Většina z nás už určitě slyšela slovní spojení ze světa zábavy:„hvězdy, které nehasnou“. Toto tvrzení bezesporu potvrzuje zpěvačka Yvetta Simonová, která byla hostem chodovské knihovny. U dam se věk neprozrazuje a na paní Simonové rozhodně není vidět. Hned od prvního setkání všechny okouzlovala úžasnou vitalitou a příjemným úsměvem. Během jejího vystoupení seděli návštěvníci jako přimrazeni a sledovali tuto úžasnou dámu. „Těší mě, že se zde setkáváme, tento kraj navštěvuji ráda. Měla jsem na Suché chatu a také miluji Karlovarské oplatky,“ pozdravila paní Simonová publikum. Poté se ujal slova zpěvák Tomáš Jelínek, který ji při jejích vystoupeních doprovází a tentokrát se ujal role moderátora. Yvetta Simonová pak déle jak hodinu odpovídala na dotazy nejen jemu, ale i návštěvníkům. Dozvěděli jsme se například jaký má vztah k módě, historii jejích manželství, jak nyní žije, co jí baví a podobně. „No, asi bych chodila po dvorcích a zpívala bych tam,“ odpověděla na otázku Tomáše Jelínka, co by dělala, kdyby se nestala známou zpěvačkou.

„No, a kdybyste Yvettko neměla talent, tak co potom?“ ptal se pan Jelínek dál. „To by mě bavilo dělat u divadla třeba uvaděčku, ta vidí všechna představení,“ rozesmála svou odpovědí publikum paní Simonová. Diváky potěšily také její vzpomínky na kolegy Jana Wericha, Karla Vlacha, Milana Chladila, Jiřinu Bohdalovou, Karla Hálu a další. Rozpovídala se i o svých zahraničních vystoupeních. Návštěvníky bavila nejen různými vtipnými historkami, ale také tím, jak si dělala legraci i ze sebe a svého věku. Srdce svých fanoušků potěšila i několika písněmi, které si s ní nadšeně pobrukovali. S paní Simonovou se návštěvníci rozloučili obrovským aplausem a využili rovněž možnost krátkého osobního setkání a získání podepsané fotografie. Myslím, že mluvím i za ně, když přeji paní Simonové pevné zdraví a ještě mnoho takovýchto úžasných setkání.

clanekclanekclanekclanek